Slávik Slovenska 2011

Slávik Slovenska 2011 - okres

21. ročník obvodovej súťaže v speve ľudovej piesne Slávik Slovenska zorganizovalo Centrum voľného času vo Vranove nad Topľou v stredu 4. mája 2011.  Do súťaže sa zapojilo 25 žiakov zo šestnástich základných škôl. Súťažilo sa v troch kategóriách. V každej z nich zastupovali našu školu víťazky školského kola – Hanka Kocáková, Timea Marcinová a Veronika Malá. Všetky speváčky podali výborný výkon a dokázali, že spevu sa v našej škole i v súbore darí. Hanka Kocáková si vo svojej kategórii vyspievala 3. miesto. Srdečne blahoželáme a tešíme sa z jej úspechu. Blahoželáme aj našej Cifroškárke Alexandre Jevčákovej, súťažiacej za ZŠ Bernolákova, ktorá si vyspievala 1. miesto.hana_slavik_okresslavik_slovenska_okres_01slavik_slovenska_okres_02slavik_slovenska_okres_03slavik_slovenska_okres_04slavik_slovenska_okres_05slavik_slovenska_okres_06slavik_slovenska_okres_07slavik_slovenska_okres_09slavik_slovenska_okres_10

 

Podporte DFS Cifroško

Ďakovný list - Východná

Ďakovný list - Východná 2012

Cena primátora mesta

Cena primátora mesta

Reprezentant mesta

DFS Cifroško - Reprezentant mesta Vranov n. T. 2009 - 1. jún 2009

DFS Cifroško - Reprezentant mesta Vranov n. T. 2011 - 1. jún 2011

DFS Cifroško - Reprezentant mesta Vranov n. T. 2011 - 1. jún 2012

Hlavní partneri


Cifroško na FaceBook-u

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
RocketTheme Joomla Templates